Premiéry - květen 2011

4. června 2011 v 21:53 | Gaja Gamini |  Trailery a nové filmy

Odpusťte malý výpadek. Bohužel jsem nestihla pravidelný článek o bollywoodských premiérách zaslat v květnu, tak se teď můžeme ohlédnout, jaké filmy vyrazily minulý měsíc do světa.

První v řadě (z těch propagovaných) byl Luv Ka The End. Název naprosto otřesný, evokující loňskou katastrofu s názvem I hate luv storys. Doufejme, že nebude stejně tak bolestné jej sledovat. Jde o další romantickou komedii určenou pro tenagery, kterými se to poslední léta všude jen hemží. Nechybí samozřejmě sázka o to, kdy se chlapec vyspí s dívkou a tak dále.... Nějak se mi něchce obtěžovat s popisem, jelikož to opravdu není můj šálek kávy. Nejvíce mne zaujalo to, že hlavní roli má debutující dcera herce Shaktiho Kapoora, který proslul "blbečkovskými" podpůrnými rolemi v osmdesátých a devadesátých letech. Snad bude mít děvče větší štěstí než otec. Režisérem filmu je kdosi jménem Bumpy, produkčním domem je Yashraj.Konkurenční a stejně tak slavné Rajshri vypustilo o něco déle vlastní romantickou komedii, naštěstí už ne úmístěnou ve studentském prostředí. Love you Mr. Kalakaar režíroval S. Manasvi a v hlavní roli se představil Tushaar Kapoor jako karikaturista zamilovaný do Amrity Rao, dcery přebohatého podnikatele. Následuje oblíbený bollywoodský scénář o otci, který dceří vztah zakáže, jelikož nenávidí umělce..... Nějak nepochybuji, že by film nekončil dobře (stačí se podívat na plakát). Filmu dávám rozhodně větší naděje, než výše zmíněnému snímku. Tushaar mi sice z trailerů neučaroval, ale Amrita by konečně mohla ukázat svůj plný potenciál, nehledě na to, že je velmi krásná a dobře se na ni dívá.


Docela z jiného konce filmové škály tu pak máme jeden z nejúspěšnějších filmů měsíce. Je jím horor Haunted (ano, zase anglický název), jehož největším lákadlem je fakt, že se jedná o první kompletně 3D bollywoodský film. Režisér Vikram Bhatt obsadil do hlavních rolí mě osobně neznámé herce Makakshaye Chakrabortyho a Twinkle Bajpai. Dostáváme se k realitnímu agentovi, který má na starost prodej starého sídla, v němž před několika dny došlo k vraždě. Hlavní hrdina, domnívající se, že tato vražda byla způsobena rivalem v realitní branži, aby poškodila jeho obchody, se rozhodne přijít věci na kloub. Nemusí čekat dlouho, a v domě se začnou dít divné věci.... Na horory si nepotrpím, ale možná, že tenhle mě přesvědčí.A na konec tu máme "Malý příběh s velkým srdcem" skrývající se pod názvem Stanley ka Dabba. Režíruje Amole Gupte, hrají Divya Dutty, Partho a Raj Zutshi. Hlavním hrdinou je čtvrťák Stanley, velmi oblíbené a talentované dítě, které si ale nikdy nenosí do školy obědy. To není po vůli jednomu z učitelů, který žákům rád obědy odebírá, aby si nacpal vlastní břicho.... Jenže to není Stanleyho jediná starost, jelikož je sirotek, a strýček se k němu nechová ani trochu hezky.... Snad jen ještě dodám, že film byl kritiky velmi kladně přijat, a i mezi publikem se líbil. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Historicko-společenský  klub Historicko-společenský klub | Web | 20. června 2011 v 18:39 | Reagovat

Máš zájem o historii, módu nebo Rakousko-uhersko? Pak tento klub je právě pro Tebe! Neváhej a mrkni se na
http://kiralyne.wbs.cz/Historicko-spolecensky-klub.html

PS: Sorry za reklamu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama