Duben 2011

Bollywood na Twitteru

21. dubna 2011 v 11:46 | Gaja Gamini |  Bollywood
Jistě většina z vás ví, co je to Twitter, ale kdo ne, tak si dovolím ocitovat Wikipedii: "Twitter je poskytovatel sociální sítě a mikroblogu, který umožňuje uživatelům posílat a číst příspěvky zaslané jinými uživateli, známé jako tweety. Tweety jsou textové příspěvky dlouhé maximálně 140 znaků, které se zobrazují na uživatelově profilové stránce a na stránkách jeho odběratelů (followers)." Spoustu světových celebrit má svůj vlastní Twitter a je to možnost pro fanoušky, aby se svými oblíbenci komunikovali nebo sledovali, co celebrita dělá (pokud je tedy dostatečně sdílná). A Bollywood není žádnou výjimkou! Zde najdete odkazy na pravé a ověřené uživatelské účty těch, kteří mají s Bollywoodem něco společného!

Bunty aur Babli

21. dubna 2011 v 10:54 | Gaja Gamini |  Recenze

Režie: Shaad Ali
Hrají: Rani Mukherjee, Abhishek Bachchan, Amitabh Bachchan
Rok: 2005
Moje hodnocení: 7,5/10

Rakesh žije v malém městě. Většinu času tráví sněním o své budoucí kariéře - a k zármutku svých rodičů rozhodně netouží kráčet v otcových stopách a stát se vlakovým průvodčím. Chce být úspěšný a bohatý, chce, aby jeho jméno bylo známé. Má spoustu nápadů jak rychle a efektivně vydělat peníze. Ovšem zatímco si dělá plány o tom, jak se mu pohrnou rupie za pronájem sprchy, otec mu dává ultimátum. Buď se konečně laskavě dostaví k přijímacímu pohovoru na průvodčího, nebo potáhne z domu. A tvrdohlavý Rakesh si vybere druhou možnost.

Vimmi žije v malém městě. Je to chytré děvče, velmi zamilované do své vlastní krásy. I ona má velké sny - chce se stát úspěšnou modelkou a vyhrát Miss Indie. Nicméně její rodiče mají jiné představy a rychle domluvá její sňatek s vhodným chlapcem. Jsou téměř šokováni, že dívce se příliš nepozdává vyhlídka na to, že bude "jíst, pít, chodit a spát tak, jak si to bude přát její nová rodina" a ještě větší šok nastává, když Vimmi uteče z domova před nechtěnou svatbou a je odhodlána dostat se k modelingu.

Premiéry - duben 2011

6. dubna 2011 v 10:33 | Gaja Gamini |  Trailery a nové filmy

Tak nám uběhl další měsíc a mi se teď můžeme podívat na dubnové premiéry....


Hned 1. dnes tohoto měsíce,tedy na apríla, byl do kin vpuštěn film s prostým anglickým názvem Game, režírovaný mužem známým jako Abhinay Deo. V hlavních rolích můžeme vidět Abhisheka Bachchana, Kanganu Ranaut a Shahanu Goswami. Jedná se o akční thriller točený všude možně od Londýna po Bangkok. První ohlasy jsou však více než bídné. Zdá se, že ani letošní rok nepřinese Bachchanu mladšímu po loňských katastrofách mnoho úspěchů.